Personaleoversigt

Ledelse

Troels Kirkeskov Jensen - Skoleleder

troelsjensen@laureal.dk

Lisbeth Hjorth Findsen - Pædagogisk leder

lisbeth@laureal.dk

Flemming Hansen - Administrativ leder

FlemmingHansen@laureal.dk

Administration og IT

Mette Schaarup - sekretær

mette@laureal.dk

Dorte Harmsen - bogholder

dorte@laureal.dk

Torben Breinholdt Jensen

torbenjensen@laureal,dk

Lærere

Anne Bille Veie

abv@laureal.dk

Anders Drivsholm

anders@laureal.dk

Anne Greve

anne@laureal.dk

Astrid Karner

ak@laureal.dk

Amalie Sif Thomsen

amaliesif@laureal.dk

Annette Wædeled

aw@laureal.dk

Beth Windige

bw@laureal.dk

Christin Margrethe Eriksen

ce@laureal.dk

Conni Hansen

conni@laureal.dk

Claus Rosenlund Christensen

clausrosenlund@laureal.dk

Gitte Breinholdt Jensen

gitte@laureal.dk

Helle Klein

helleklein@laureal.dk

Hanne Henriksen

hanneh@laureal.dk

Jan Kromand

jankromand@laureal.dk

Janni Baltzersen

janni@laureal.dk

Jesper Moesgaard

jesper@laureal.dk

Jimmy Søndergaard

jimmy@laureal.dk

Jeannet Straagaard

jeannet@laureal.dk

Karin Lindgaard Sørensen

kls@laureal.dk

Karin Lippert

k@laureal.dk

Laura Bøhm Pedersen

laurajosefine@laureal.dk

Lene Ahlmann-Ohlsen

leneahlmann@laureal.dk

Michele Demontis

michele@laureal.dk

Maria Louise Sevrinsen

maria@laureal.dk

Mie Møller Hansen

mie@laureal.dk

Morten Lotz

molotz@laureal.dk

Marianne Hindby Koszyczarek

mariannehindby@laureal.dk

Nikolaj Bøtger Pedersen

nikolaj@laureal.dk

Poul Lund Andersen

lund@laureal.dk

Rikke Toft Nielsen

rikke@laureal.dk

Charlotte Rønstrup

ronstrup@laureal.dk

Søren Hyldegaard

soren@laureal.dk

Søren Jensen

sjensen@laureal.dk

Tom Søjberg

tom@laureal.dk

Vagner Sloth

vagner@laureal.dk

SFO

Anita Gruhn

anita@laureal.dk

Johan Dahl Mølby

johan@laureal.dk

Mogens Skagensten

skagensten@laureal.dk

Steffen Tolver

steffen@laureal.dk

Pedeller og Rengøring

Per Clemens Jensen

pedel@laureal.dk

Steen Møldrup Christensen

Claes

Inge Michelsen Bakmann